0
02188307122

سوالات متداول

شما به سادگی از طریق صفحه ثبت‌نام در همین سایت می‌توانید درخواست خود را ارسال نمایید. همچنین می‌توانید از طریق شماره تلفن های آموزشگاه (۸۸۸۴۱۳۱۱ – ۸۸۳۲۲۹۷۴ – ۸۸۳۰۷۱۲۲) با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خیر. همه، از هر قشر، صنف و سنی می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند.

بله. البته کاملاً به درخشش استعداد و تلاش شما بستگی خواهد داشت. پس از انجام و تأیید کار عملی که ساخته‌اید و پس از اخذ گواهینامه از آموزشگاه، به پروژه‌ها و حتی مؤسساتی که خودتان مد نظر دارید معرفی خواهید شد.

قطعاً فایده دارد. برقراری ارتباط صحیح از طریق صحبت‌کردن نیاز همه افراد در یک جامعه است و به طور مستقیم به مهارت فن بیان آن‌ها ربط دارد. بیان صحیح و دلنشین شانس موفقیت در هر رشته و شغلی را بالا می‌برد و فقط مختص امور هنری نیست.

آموزشگاه “شیوا آوا” برای هر دوره به اقتضای نیاز هنرجویان کلاس‌های متفاوتی را طراحی می‌کند که عبارتند از: کلاس‌های کوتاه‌مدت (کارگاه آموزشی) و دوره‌های بلندمدت (مقدماتی، میانی و پیشرفته). مباحثی که در طول دوره تدریس می‌شود؛ شامل مباحث نظری و نیز تدریس فنون عملی و تکنیک‌های لازم در آن دوره آموزشی خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با آموزشگاه تماس بگیرید.

خیر. البته این امر به دوره‌ای که در آن ثبت نام کرده‌اید بستگی دارد. در برخی از دوره‌ها و بنا بر رشته‌ای که در آن ثبت‌نام نموده‌اید، می‌توانید از دو یا سه استاد بهره‌مند شوید.

حتماً. یکی از اهداف مهم برگزاری دوره‌های آموزش فن بیان؛ افزایش قدرت و مهارت همراه با اعتماد به نفس کافی در کلام شماست.

ابتدا باید ۵۰% هزینه هر دوره را به حساب آموزشگاه واریز کنید. در صورتی که مایلید از مهلت پرداخت برای باقیمانده هزینه دوره خود استفاده کنید، یک چک بانکی در وجه آموزشگاه به تاریخ پایان دوره در اختیار آموزشگاه قرار می‌دهید. همچنین می‌توانید با قراردادن سفته بانکی معادل بدهی خود نزد آموزشگاه، تا پایان دوره از این مهلت استفاده کنید.

بله. آموزشگاه شیوا آوا دارای مجوز رسمی به شماره ۱۶۶۰ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در پایان دوره‌ها گواهینامه رسمی با مهر و امضای این وزارتخانه برای هنرجویانی که موفق به گذراندن آزمون پایان دوره شوند؛ صادر می‌شود.

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات دوره‌های قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق ثبت‌نام شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک دوره را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی و ثبت باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام ثبت‌نام، عضویت خود را تکمیل کنید.

از طریق کد پیگیری که بعد از ثبت‌نام در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 بله، ولی به منظور تسریع فرآیند ثبت‌نام‌ها و شروع دوره و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت‌نام، هنرجویان محترم ‏بهتر است ثبت‌نام خود را اینترنتی ثبت کنند.