0
02188307122

درباره ما

تا کنون هنگام شنیدن صدای گوینده رادیو، سعی کرده‌اید خود را جای او بگذارید و همان حس و حال را تجربه کنید؟ یا خود را در قامت یک سخنران که در مقابل صدها نفر مطلب مهمی را ارائه می‌کند؛ تصور کرده‌اید؟ گویندگی جای شخصیت‌های مشهور یا متمایز سینما را امتحان کرده‌اید؟ اقناع یک مشتری در فروش کالایتان را چطور؟
اجازه بدهید اینگونه بپرسیم:
تا به حال صدای خود را شنیده‌اید؟!‌ حتما از این سؤال تعجب می‌کنید! نظرتان در مورد صدایتان چیست؟ از شنیدنش چه احساسی دارید؟ شیفته آن هستید یا آن را بد می‌دانید؟!
ما در آموزشگاه تخصصی گویندگی و فن بیان شیوا آوا معتقدیم هیچ صدایی بد نیست! بله هر صدایی از حنجره‌ها بیرون می‌آید، آفریده خداوند متعال است. حتما زیباست و به درد کاری می‌خورد.
این شمایید که باید استعدادتان را کشف کنید و صدایتان را پرورش دهید.
مانند صدها هنرجوی این آموشگاه که تاکنون از این مسیر، موفق به کشف و پرورش استعداد صوتی خود شده‌اند شما نیز می‌توانید به تجربه ۱۵ ساله ما اعتماد کنید و با هدایت و همراهی اساتید بنام و مجرب حوزه صدا -که به راحتی می‌توانید سابقه و آثار آنان را ببینید- در فرآیند آموزش و انتقال تجربیات آنان شما نیز به جایگاه مطلوب خود برسید.
مثلا این اثر را بشنوید.

آموزشگاه سینمایی شیوا آوا با مجوز رسمی به شماره ۱۶۶۰ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دوره‌های تخصصی حوزه صدا در رشته‌های گویندگی و فن بیان به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی، بازیگری رادیو، شعرخوانی، قصه‌گویی، اجرا مقابل دوربین و روی صحنه، برنامه‌سازی رادیو و صدابرداری را برگزار می‌کند. در پایان این دوره‌ها، به هنرجویان، گواهی معتبر اعطا خواهد شد.

سیاست اصولی ما در آموزشگاه شیوا آوا این است. ما تلاش می‌کنیم با تمرکز بر کار تخصصی در حوزه صدا، علاوه بر آنکه دین خود را در اعتلای فرهنگ و هنر ایران ادا کنیم؛ با ارج‌نهادن یکایک هنرجویان خود، آنان را تا رسیدن به اهدافشان و آرزوهای دست‌یافتنی‌شان یاری کنیم. اساتید برجسته و مجرب را در کنار آنان قرار دهیم. همه امور را به صورت کاملا حرفه‌ای طراحی کنیم. در رقابت حرفه‌ای و منصفانه با همکاران خود بیشترین کیفیت در آموزش را به هنرجویان ارائه کنیم. محیطی حرفه‌ای، اخلاقی، امن و پویا فراهم کنیم. سرمایه‌های آینده کشور را شناسایی و آنان را ارتقا دهیم. و در آینده نزدیک تجارب خود را در عرصه‌ها نو و بیشنری گسترش دهیم. و با ترکیب علم و نوآوری تفاوت را به رخ بکشیم.
استودیوی آموزشگاه به همراه دستگاه‌های حرفه‌ای صدابرداری، پذیرای هنرجویان برای تولیدات عملی در طول دوره‌ها و نیز سایر هنرمندان حوزه صدا برای همکاری در تولید آثار فاخر آنان می‌باشد.