سؤالات متداول

اگر در بین سؤالات زیر پاسخ خود را نیافتید، به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و پرسش خود را با ما در میان بگذارید.

چگونه می‌توانم در دوره‌ها ثبت نام کنم؟

شما به سادگی از طریق صفحه ثبت‌نام در همین سایت می‌توانید درخواست خود را ارسال نمایید. همچنین می‌توانید از طریق شماره تلفن های آموزشگاه (۸۸۸۴۱۳۱۱ – ۸۸۳۲۲۹۷۴ – ۸۸۳۰۷۱۲۲) با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا شرکت در کلاس‌های فن بیان محدودیت سنی دارد؟

خیر. همه، از هر قشر، صنف و سنی می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند.

آیا بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی فن بیان و اجرا، امکان دارد که توسط آموزشگاه برای اشتغال معرفی شوم؟

بله. البته کاملاً به درخشش استعداد و تلاش شما بستگی خواهد داشت. پس از انجام و تأیید کار عملی که ساخته‌اید و پس از اخذ گواهینامه از آموزشگاه، به پروژه‌ها و حتی مؤسساتی که خودتان مد نظر دارید معرفی خواهید شد.

حرفه من به امور هنری مرتبط نیست. آیا شرکت در کلاس‌های فن بیان فایده‌ای برای من و فعالان سایر مشاغل مثل پزشکی، حقوق، فروشندگی، بانکداری و... دارد؟

قطعاً فایده دارد. برقراری ارتباط صحیح از طریق صحبت‌کردن نیاز همه افراد در یک جامعه است و به طور مستقیم به مهارت فن بیان آن‌ها ربط دارد. بیان صحیح و دلنشین شانس موفقیت در هر رشته و شغلی را بالا می‌برد و فقط مختص امور هنری نیست.

نحوه برگزاری کلاس‌ها چگونه است؟

آموزشگاه “شیوا آوا” برای هر دوره به اقتضای نیاز هنرجویان کلاس‌های متفاوتی را طراحی می‌کند که عبارتند از: کلاس‌های کوتاه‌مدت (کارگاه آموزشی) و دوره‌های بلندمدت (مقدماتی، میانی و پیشرفته). مباحثی که در طول دوره تدریس می‌شود؛ شامل مباحث نظری و نیز تدریس فنون عملی و تکنیک‌های لازم در آن دوره آموزشی خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با آموزشگاه تماس بگیرید.

آیا در هر دوره، فقط از یک استاد برای آموزش به هنرجویان استفاده می‌شود؟

خیر. البته این امر به دوره‌ای که در آن ثبت نام کرده‌اید بستگی دارد. در برخی از دوره‌ها و بنا بر رشته‌ای که در آن ثبت‌نام نموده‌اید، می‌توانید از دو یا سه استاد بهره‌مند شوید.

آیا اعتماد به نفس من بعد از طی دوره ها بالا خواهد رفت؟

حتماً. یکی از اهداف مهم برگزاری دوره‌های آموزش فن بیان؛ افزایش قدرت و مهارت همراه با اعتماد به نفس کافی در کلام شماست.

نحوه پرداخت هزینه هر دوره چگونه است؟

ابتدا باید ۵۰% هزینه هر دوره را به حساب آموزشگاه واریز کنید. در صورتی که مایلید از مهلت پرداخت برای باقیمانده هزینه دوره خود استفاده کنید، یک چک بانکی در وجه آموزشگاه به تاریخ پایان دوره در اختیار آموزشگاه قرار می‌دهید. همچنین می‌توانید با قراردادن سفته بانکی معادل بدهی خود نزد آموزشگاه، تا پایان دوره از این مهلت استفاده کنید.

آیا گواهی پایان دوره برای من صادر خواهد شد؟

بله. آموزشگاه شیوا آوا دارای مجوز رسمی به شماره ۱۶۶۰ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در پایان دوره‌ها گواهینامه رسمی با مهر و امضای این وزارتخانه برای هنرجویانی که موفق به گذراندن آزمون پایان دوره شوند؛ صادر می‌شود.